Nejčastější dotazy

Co je to GADGETS?

Samotné slovo GADGETS (množné číslo od slova GADGET - angl.) lze do českého jazyka přeložit jako "vychytávka" či "udělátko". 

 

 Co GADGET znamená?

 Je to obecný pojem pro předmět, který zaujme svou funkčnosti či vzhledem a má v osobě určitou specifickou funkci, kterou překvapí.  GADGET spojuje to co by většinu nenapadlo dát dohromady, vždy přinese zábavu a potěšení. 

 Původ slova GADGET není zcela jasný, ale  velmi rozšířená historka například pojednává o tom, že slovo gadget bylo „vynalezeno“, když Gaget, Gauthier & Cie, společnost, která se podílela na stavbě Sochy svobody, vytvořila miniaturní verzi pomníku a pojmenovala jej po sobě. (zdroj Wikipedie)

 

Kolik stojí poštovné ?

 Způsob dodání zboží záleží na volbě kupujícího, kdy kupující uvede způsob dodání zboží v objednávce. 

 Prodejce zasílá zboží zásadně prostřednictvím kurýrské služby IN TIME. 

 Cena poštovného při platbě předem na účet :  69,- Kč

 Cena poštovného u zaslání na dobírku:  88,- Kč

 

 Pro zákazníky z ČR nabízíme speciální akci poštovné zdarma při objednávce s cenou vyšší 2000 Kč (a současně platbou předem) nebo 4000 Kč (dobírka)

 Osobní odběr na výdejním místě v Praze je zdarma. 

Můžu si zboží vyzvednout osobně ?

Při zadání objednávky v internetovém obchodě můžete zvolit možnost vyzvednout zboží osobně. 

Adresa výdejního místa je následující:

 

Úžasné dárky.cz

Poděbradská 56 (areál TESLA)-vchod C1,4.patro

Praha 9, 198 00 

Otevírací doba : Po-Pá 08.00 - 18.00

 

Podrobnější informace jak se k nám dostat najdete v sekci Kontakty: http://www.uzasne-darky.cz/kontakty.html 

Jaké poskytujete záruky na zakoupené zboží ?

 a) Jelikož se jedná o prodej prostřednictvím internetového obchodu kupující spotřebitel má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující spotřebitel doručit prodávajícímu zakoupené zboží na vlastní náklady spolu s písemným projevem vůle od smlouvy odstoupit. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 o.z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce.

b) Délka záruky v měsících je uvedena na záručním a dodacím listu. Není-li na dodacím listu v souladu se zákonem vyznačena u položky zboží záruční doba v jiné délce, poskytuje společnost na zboží záruku 24 měsíců. Záruční doba počíná běžet dnem převzetí zboží. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží počíná běžet nová záruční doba okamžikem převzetí nového zboží.

V případě, že dodavatel prodávajícího respektive výrobce zboží poskytuje na některé z nabízeného zboží záruku kratší než 24 měsíců, poskytuje prodávající kupujícímu podnikateli pouze záruku v tomto rozsahu, kdy konkrétní délka záruky je vždy uvedena u nabízeného zboží a je uvedena taktéž i v záručním listu, který je dodáván s tímto zbožím.

Přihlášení
Registrace nového uživatele
Zapomenuté heslo

Kontakty

náměstí Winstona Churchilla 1800/2
13000 Praha 3

info@uzasne-darky.cz
777987664

Víte že

Veškeré naše zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit a dostanete zpět vaše peníze. Záruka kvality a spokojenosti zákazníka je u nás na prvním místě.

Hodnocení zákazníků

Martin, Mnichovo Hradiště

Hodnotí náš obchod:
star star star star star

Spokojenost ve všech ohledech

Dagmar

Hodnotí náš obchod:
star star star star star

Byla jsem velice spokojena. Rychlé jednání. Moc se mi líbila i volba přepravce - jiná varianta než Česká pošta. Toto zboží jsem objednávala jako dar a obdarovaný byl mile překvapen.

Zobrazit všechna hodnocení.


Nákupní košík
je prázdný